Založ si blog

Igor Matovič prezradil svoj plán na boj s koronavírusom.

 

Na zasadaní tieňového krízového štábu novovznikajúcej vlády prezradil  Igor Matovič  koaličným partnerom svoj plán na boj s koronavírusom…

Matovič:  Vítam vás srdečne všetkých na zasadnutí nášho tieňového krízového štábu. Richard trochu si odo mňa odsadni, lebo na mňa vrháš príliš veľký tieň. A už prestaň blbnúť a nasaď si konečne to rúško. Nebudú tu totiž žiadni novinári.

Veronika, kde je Andrej ?  Len mi netvrď, že sa odsťahoval do Humpolce. Ja mu píšem do koaličnej knihy, že je neprítomný.

Boris…..ty uvar kávu.

Sulík: Ja som si Igorko dovolil priniesť jednu excelovskú tabuľku z vlastnej záhradky. Mám v nej zoznam firiem a podnikateľov, ktorí kolaborujú so súčasnou vládou a zásobujú štát rúškami a ďalšími zdravotníckymi potrebami. A tu na druhej strane sú tí „naši ľudia“, s ktorými to rozbehneme hneď po prevzatí moci.

Remišová: Ja navrhujem Igor, aby si mi dal podklady toho tvojho strategického plánu. Ja ako vyštudovaná bábkoherečka sa ich dôkladne naučím a prednesiem s vážnou tvárou pred zrakom celého Slovenska. Veď napokon takto sme to robili, keď som ešte kopala za teba. Pamätáš ?

Kollár: Preboha len to hlavne nenaťahujme. Robíme to pre ľudí. A postavme aspoň sto bytov…

Matovič: No, čo sa týka toho plánu, čo som vymyslel, tak ten je ešte tajný. A je až taký tajný, že som niektoré detaily zatiaľ utajil aj sám pred sebou. Viac vám poviem až po dnešnom rokovaní naozajstného  krízového štábu, kde som bol prizvaný. Prichystal som si odpočúvacie zariadenie a pár plagátov s textom. „ Ako sa kradlo za Fica, tak sa kradne za Pellegriniho“.

A moja tieňová tajná služba už niekoľko dní pátra po nejakej tej jeho vile na pobreží. Keď nič nenájdeme, tak si niečo vymyslíme.

Sulík: Igor mne sa v tom rúšku ťažko dýcha….

Remišová: Andrej mi práve poslal SMS-ku, že je v dvojtýždňovej karanténe po návrate zo zahraničia.

Kollár: Preboha len to hlavne nenaťahujme. Robíme to pre ľudí. A postavme aspoň desať bytov…

Matovič: Tak, čo je s tou kávou Boris ? Na čo ťa tu máme ?

Koniec záznamu….

 

Martin Štunda

Koho poverí Zuzana Čaputová zostavením vlády?

10.08.2023

Najnovší predvolebný prieskum agentúry NMS Market Research pre denník SME vytvoril zdanie, že blížiace sa parlamentné voľby sa preklopili už do druhého kola podobne ako je to v prípade prezidentských volieb… Prieskum poukázal na fakt, že sa pravdepodobne formujú dva politické subjekty, ktoré do cieľa „dostihov“ dobehnú pred ostatnými o viac [...]

Ako sa zbaviť Igora Matoviča…

01.10.2022

Jedno mu musíme uznať. Je to majster svojho remesla. Remesla konšpirácie, manipulácie, intrigánstva, sebavyviňovania a sebastrednosti. Je to skrátka obchodná značka koncentrovaného zla. Igor Matovič… To, čo sa deje počas týchto dní v parlamente / rozumej odvolávanie Matoviča / nemusí ešte znamenať aj pri jeho odvolaní koniec Matoviča. Špina je totiž zažratá [...]

Zuzana Čaputová rezignovala…

16.06.2022

Zuzana Čaputová rezignovala. Nie, netešte sa / nie, nebojte sa/…podľa toho do ktorého tábora patríte. Rezignovala len na snahu o udržiavanie rovnováhy v spoločnosti a na nezaťahovanie do konfliktov. Aspoň tak akosi to zadefinovala na sociálnej sieti v deň tretieho výročia svojej inaugurácie. V Prezidentskom paláci horeli v stredu 15. júna na torte tri sviečky. Neviem, [...]

Pamätná tabuľa návštevy Alžbety II. na Hrebienku

Na Hrebienku je už tretia tabuľa na pamiatku návštevy kráľovnej Alžbety II. Dve ukradli

15.04.2024 08:00

Vysoké Tatry majú pre britského kráľa Karola III. originálnu letenku, špeciálny skipas a pozvánku na návštevu.

sydney

Útočník, ktorý ubodal v Sydney šesť ľudí, sa podľa polície zameral na ženy

15.04.2024 06:55

Päť zo šiestich mŕtvych sobotného útoku boli ženy, rovnako väčšina z 12 zranených.

Izrael, Irán, Joe Biden, Tel Aviv

ONLINE: USA odmietli tvrdenia, že vopred vedeli o útoku Iránu na Izrael

15.04.2024 06:15, aktualizované: 08:23

Teherán podľa nemenovaného amerického predstaviteľa Spojeným štátom odkaz po začatí útokov s tým, že budú "vysoko deštruktívne".

vojna na Ukrajine, Joe Biden, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj poukázal na Izrael: To je skutočná obrana. Od spojencov žiada odvážnu akciu aj pre Ukrajinu

15.04.2024 06:00, aktualizované: 08:37

"Spojenci by nemali zatvárať oči pred ruskými raketami a dronmi, znamená to, že je potrebná akcia - odvážna," uviedol Volodymyr Zelenskyj.

Martin Štunda

Dá sa to aj ináč...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 410777x
Priemerná čítanosť článkov: 10269x

Autor blogu

Kategórie