Založ si blog

Igor Matovič prezradil svoj plán na boj s koronavírusom.

 

Na zasadaní tieňového krízového štábu novovznikajúcej vlády prezradil  Igor Matovič  koaličným partnerom svoj plán na boj s koronavírusom…

Matovič:  Vítam vás srdečne všetkých na zasadnutí nášho tieňového krízového štábu. Richard trochu si odo mňa odsadni, lebo na mňa vrháš príliš veľký tieň. A už prestaň blbnúť a nasaď si konečne to rúško. Nebudú tu totiž žiadni novinári.

Veronika, kde je Andrej ?  Len mi netvrď, že sa odsťahoval do Humpolce. Ja mu píšem do koaličnej knihy, že je neprítomný.

Boris…..ty uvar kávu.

Sulík: Ja som si Igorko dovolil priniesť jednu excelovskú tabuľku z vlastnej záhradky. Mám v nej zoznam firiem a podnikateľov, ktorí kolaborujú so súčasnou vládou a zásobujú štát rúškami a ďalšími zdravotníckymi potrebami. A tu na druhej strane sú tí „naši ľudia“, s ktorými to rozbehneme hneď po prevzatí moci.

Remišová: Ja navrhujem Igor, aby si mi dal podklady toho tvojho strategického plánu. Ja ako vyštudovaná bábkoherečka sa ich dôkladne naučím a prednesiem s vážnou tvárou pred zrakom celého Slovenska. Veď napokon takto sme to robili, keď som ešte kopala za teba. Pamätáš ?

Kollár: Preboha len to hlavne nenaťahujme. Robíme to pre ľudí. A postavme aspoň sto bytov…

Matovič: No, čo sa týka toho plánu, čo som vymyslel, tak ten je ešte tajný. A je až taký tajný, že som niektoré detaily zatiaľ utajil aj sám pred sebou. Viac vám poviem až po dnešnom rokovaní naozajstného  krízového štábu, kde som bol prizvaný. Prichystal som si odpočúvacie zariadenie a pár plagátov s textom. „ Ako sa kradlo za Fica, tak sa kradne za Pellegriniho“.

A moja tieňová tajná služba už niekoľko dní pátra po nejakej tej jeho vile na pobreží. Keď nič nenájdeme, tak si niečo vymyslíme.

Sulík: Igor mne sa v tom rúšku ťažko dýcha….

Remišová: Andrej mi práve poslal SMS-ku, že je v dvojtýždňovej karanténe po návrate zo zahraničia.

Kollár: Preboha len to hlavne nenaťahujme. Robíme to pre ľudí. A postavme aspoň desať bytov…

Matovič: Tak, čo je s tou kávou Boris ? Na čo ťa tu máme ?

Koniec záznamu….

 

Martin Štunda

Ako sa zbaviť Igora Matoviča…

01.10.2022

Jedno mu musíme uznať. Je to majster svojho remesla. Remesla konšpirácie, manipulácie, intrigánstva, sebavyviňovania a sebastrednosti. Je to skrátka obchodná značka koncentrovaného zla. Igor Matovič… To, čo sa deje počas týchto dní v parlamente / rozumej odvolávanie Matoviča / nemusí ešte znamenať aj pri jeho odvolaní koniec Matoviča. Špina je totiž zažratá [...]

Zuzana Čaputová rezignovala…

16.06.2022

Zuzana Čaputová rezignovala. Nie, netešte sa / nie, nebojte sa/…podľa toho do ktorého tábora patríte. Rezignovala len na snahu o udržiavanie rovnováhy v spoločnosti a na nezaťahovanie do konfliktov. Aspoň tak akosi to zadefinovala na sociálnej sieti v deň tretieho výročia svojej inaugurácie. V Prezidentskom paláci horeli v stredu 15. júna na torte tri sviečky. Neviem, [...]

Svet po Putinovi. ..

16.03.2022

Nazvať bezprecedentnú vojenskú agresiu jedného štátu voči druhému „špeciálnou vojenskou operáciou“ je buď prejavom maximálneho sarkazmu a arogancie, alebo dômyselne premyslenej komunikačnej stratégie zameranej hlavne na vlastné obyvateľstvo. Alebo aj oboje… Ak sa dal ešte do nedávna Putin považovať v rámci udržovania globálnej rovnováhy za toho [...]

Credit Suisse, UBS

Padli banky. Heger vysvetľuje, či sa Slováci majú obávať o vklady

24.03.2023 11:03

V USA zbankrotovala banka Silicon Valley Bank, vo Švajčiarsku zase Credit Suisse preberie finančný dom UBS. Mali by sa Slováci obávať o vklady?

spravodlivosť, váhy

Advokáti vítajú, že vláda odobrila novelu Trestného zákona, majú však výhrady

24.03.2023 10:32

Novela kladie okrem iného dôraz na ukladanie alternatívnych trestov.

Eduard Heger

Heger: Slovensko je pripravené poskytnúť svoje kapacity na výrobu munície

24.03.2023 09:54

Heger podčiarkol, že naša susedná krajina potrebuje muníciu rýchlo, pretože čelí veľkej ofenzíve zo strany Ruska.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Prieskum: Voľby by vyhral Smer. Do parlamentu by sa dostalo osem strán

24.03.2023 09:19, aktualizované: 10:13

Ochotu zúčastniť sa na parlamentných voľbách deklarovalo 59 percent opýtaných.

Martin Štunda

Dá sa to aj ináč...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 400296x
Priemerná čítanosť článkov: 10264x

Autor blogu

Kategórie